Nasza Oferta

oferta

Produkujemy ładowacze czołowe do średnich i dużych ciągników rolniczych.

Ładowacze czołowe eliminują wiele prac wykonywanych ręcznie. Jest wielu rolników, którzy wszystko, co trzeba wykonać łopatą lub widłami, wykonują ładowaczem. Możliwość szybkiej wymiany osprzętu roboczego umożliwia wykorzystanie go do różnorodnych prac. Ładowaczem można załadować obornik, bele słomy, sianokiszonki, zboże, żwir, węgiel. Służy do zgarniania śniegu i wykonywania prac ziemnych.

Ładowacze oprócz powszechnego zastosowania w produkcji rolniczej wykorzystywane są we wszystkich pracach przeładunkowych. Przydatne są tam, gdzie wymagana jest częsta zmiana miejsca załadunku i wyładunku na placach budowy, placach węglowych, przy przewozie węgla z placu składowania do zsypu kotłowni.

Użytkownicy ładowaczy czołowych wymieniając zalety ładowaczy mówią przede wszystkim o:

* prostym załadunku różnorodnych materiałów,
* dużej przydatności do prac porządkowych w gospodarstwie,
* łatwym transporcie produktów rolnych i pozostałych materiałów,
* szybkiej i nieskomplikowanej wymianie narzędzi roboczych.

Produkowane przez nas ładowacze mogą być wyposażone w osprzęt standardowy lub specjalistyczny. Wyposażenie standardowe to: łyżka uniwersalna oraz widły do obornika i bel słomy. Ładowacz może być też wyposażony w łyżkę do materiałów sypkich i widły do przenoszenia palet.

Specjalistyczny osprzęt ładowacza, który wymaga zastosowania wysięgnika z hydrauliką trzysekcyjną i rozdzielaczem trzysekcyjnym to:

1) Widło-Krokodyl,

2) chwytak do układania i załadunku bel kiszonki owijanych folią i bel słomy.

Osprzęt specjalistyczny może być uzupełniany po zakupie ładowacza z wyposażeniem standardowym, wtedy gdy wystąpi potrzeba jego zastosowania.

Zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi rozszerzamy produkcję osprzętu przeznaczonego do nowoczesnej produkcji rolniczej.

Na życzenie odbiorców, część ładowaczy wyposażona jest w elektrohydrauliczny zespół sterujący. Składa się on z dźwigni sterującej (popularnie zwanej joystickiem), połączonej z rozdzielaczem linkami. Rozwiązanie to pozwala na umieszczenie dźwigni sterującej w najbardziej wygodnym miejscu kabiny.

Wykonujemy także osprzęt specjalistyczny zgodnie z rysunkami lub wzorem przedstawionym przez klienta.

Chętnie przyjmujemy wszystkie uwagi dotyczące eksploatacji naszego ładowacza oraz propozycje zastosowania osprzętu, który zwiększyłby jego uniwersalność.

Komentowanie jest wyłączone